De mic copil mi-am imaginat cum e sa fii voluntar in adevaratul sens al cuvantului, prima mea zi de joaca nu ar fi existat daca nu ma chema sa particip pentru prima data Savescu Marina Giorgiana si inca de pe atunci imi doream sa devin voluntar. Acum ca am avut ocazia sa imi indeplinesc dorinta chiar daca sunt de putin timp in acest grup inconjurata de niste persoane care incet incet m-au scos din timiditatea cu care am ajuns acolo in prima zii vreau sa le multumesc,si desi nu am experinta in acest domeniu sunt sigura ca asta se va schimba in viitorul apropiat. Vreau sa imi cer scuze de intarziere , sa iti multumesc din nou pentru provocare
Activitati GLT-uri
AGLT ADUCE FERICIRE IN CULORI
Perioada 18-24 iulie marcheaza proiectul „Formatori Animatori pentru Copii si Tineri cu Dizabilitati” organizat de Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi – DJST Iasi in parteneriat cu Asociatia Grupurilor Locale de Tineret – AGLT unde voluntari din Hodora, Citește mai mult…
0 comentarii